O nás

Je první obvyklou u větou Vašeho kadeřníka věta „Jak to chcete“? Tak to bude nejspíš něco špatně. Přijměte pozvání ke mně do studia a přesvědčte se o tom, že práce kadeřníka by neměla začínat větou „Jak to chcete“.

 


Jmenuji se Tomáš Němec a má vize k úspěchu byla jednoduchá - uspět a získat Vaše uznání za mou práci. Tušil jsem, že to nebude jednoduchý úkol, ale věděl jsem jistě, že do toho chci dát všechno. Po devíti letech a tisíci hodinách práce můžu opravdu říct, že jsem si svého kréda dostál.

Mám rád svoji práci a velmi mě motivuje, když zákazníci vnímají odlišnost v mém přístupu k nim. Každý z Vás jste v každém ohledu opravdu jedinečný a v tom je to tajemství! Pro mě není důležité ukazovat Vám velkolepé výpady nůžkami, které obvykle postrádají význam, ale navrhnout Vám střih a barvu tak, abyste se v nich cítili skvěle. Aby jakýkoliv můj tah nůžkami kopíroval Váš osobitý charakter, aby jste cítili, že jste to právě Vy, komu šiji účes na míru. Proto je pro mě velkou odměnou, když moji absolutní odevzdanost a nadšení vnímáte společně se mnou a víte, že jste v dobrých rukou.

Moje zvláštní poděkování patří paní Šárce Tesaříkové – umělkyni, která mě naučila, že práce kadeřníka může být i něco daleko víc. Nebylo to se mnou vždy jednoduché, a proto bych i Vám všem, co jste do mě vkládali své naděje a ideály, tímto rád poděkoval a vzkázal, že Vaše snaha nakonec nebyla zbytečná. 

Díky tomu jsou pro mě nůžky štětcem, lidé malířským plátnem a účes uměleckým dílem.

Přijměte mé pozvání,
Tomáš Němec